KONTAKT Z NAMI +48 533 133 600

Bezpieczeństwo

Firewalle i Unified Threat Management (UTM), Antywirusy, Storage i Archiwizacja.

Szkolenia

Szkolenia dla specjalistów IT oraz dla osób chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Doradztwo

Profesjonalne doradztwo oraz wdrożenia rozwiązań serwerowych Microsoft Windows Server oraz Linux Server (Ubuntu, Debian, CentOS).

Menu strony
Partnerzy


Validacja

Valid XHTML 1.0 Transitional

AVG Internet Security Business Edition

AVG Internet Security Business Edition

Bezpieczniejsza firma. Szybsza komunikacja.

Wielokrotnie nagradzana ochrona dla biznesu

Udane relacje z klientami, partnerami i dostawcami stanowią siłę napędową Twojego biznesu. AVG Internet Security Business Edition 2012 pozwala Ci skupić się na rozwoju relacji biznesowych, zapewniając odpowiednią ochronę danych i komunikacji.


Kluczowe technologie

 • AVG Email Scanner
  Sprawdza linki i załączniki znalezione w wiadomościach, aby Twoja skrzynka odbiorcza była całkowicie wolna od wirusów.
 • AVG Anti-Virus, Ochrona rezydentna i inteligentny Anti-Rootkit
  Chroni stacje robocze, serwery i pracowników przed rozprzestrzenianiem lub przypadkowym pobraniem wirusów, robaków i koni trojańskich.
 • Ochrona Sieci AVG
  Pozwala na bezpieczne pobieranie i współdzielenie plików oraz komunikację za pośrednictwem komunikatorów ICQ, MSN i Yahoo! Instant Messenger.
 • AVG Anti-Spyware
  Zapewnia bezpieczeństwo krytycznych danych biznesowych, automatycznie identyfikując i usuwając oprogramowanie szpiegujące i reklamowe.
 • AVG Threat Labs
  Pełen dostęp do szczegółowych informacji i raportów dotyczących bezpieczeństwa witryn internetowych (również Twojej strony firmowej).
 • Ochrona AVG dla serwerów poczty e-mail
  Chroni wszystkie wiadomości e-mail oraz pozostałą komunikację firmową przechodzącą przez serwery pocztowe, trzymając z dala zarówno wirusy, jak i ciekawskie oczy konkurencji.
 • Zapora AVG
  Sprawdza w obszernej bazie danych każdy przypadek połączenia z Twoją siecią firmową. Połączenia uznane za zaufane nie napotkają żadnych przeszkód, lecz oczywiste lub potencjalne zagrożenia zostaną automatycznie zablokowane, by chronić Twoje poufne dane przed niepowołanymi rękami.
 • AVG Anti-Spam
  Nie pozwala intruzom na uzyskanie dostępu do stacji roboczych i serwerów. Używa przy tym najnowocześniejszych technologii skanowania oraz regularnie aktualizowanej bazy danych, co pozwala na szczegółową analizę przychodzących wiadomości i łatwe odfiltrowanie spamu oraz innych oszustw.
 • Ochrona AVG dla serwerów plików
  Pomaga zachować prywatność zarówno klienta, jak i dostawcy, chroniąc ważne dane przechowywane na serwerach plików.
 • AVG Identity Protection
  Chroni hasła i numery kart kredytowych, identyfikując wszystkie potencjalne niebezpieczeństwa, takie jak keyloggery i oprogramowanie śledzące. Pozwala dzięki temu na bezpieczną komunikację z klientami i dostawcami.
 • AVG LinkScanner® - ochrona przed phishingiem
  Sprawdza, czy witryny internetowe i wiadomości e-mail są godne zaufania.
 • Pomoc techniczna AVG
  W razie problemów możesz liczyć na wsparcie ze strony naszego wyspecjalizowanego zespołu Pomocy technicznej.
 • AVG Rescue CD
  Najszybszy sposób na odzyskanie sprawności systemu po poważnej awarii.
 • AVG LinkScanner® Surf-Shield
  Przeglądaj internet bez obaw - wszystkie potencjalne zagrożenia zostały sprawdzone jeszcze zanim je pobrałeś.
 • AVG LinkScanner® Search-Shield
  Pozwala Ci z wyprzedzeniem stwierdzić, które strony mogą stanowić zagrożenie, umieszczając oceny bezpieczeństwa obok wszystkich wyników wyszukiwania.
 • Ochrona sieci społecznościowych™ AVG
  Bezpiecznie promuj swoją działalność w sieciach społecznościowych, wiedząc, że wszystkie linki zostały przeskanowane pod kątem wirusów i innego szkodliwego oprogramowania.
 • Inteligentne skanowanie AVG
  Nasza inteligentna i lekka technologia skanowania działa w trybie wysokiego priorytetu, gdy nie korzystasz z komputera, a zwalnia zasoby systemowe, gdy zbliżysz się do klawiatury lub myszki. Pracownicy nie marnują cennego czasu i unikają irytującego spowolnienia systemu, ponieważ skaner AVG nie sprawdza plików, które już w przeszłości uznał za bezpieczne.
 • Tryb milczący
  Pozwala pracownikom i administratorom na wyłączenie absolutnie wszystkich niepotrzebnych powiadomień.
 • Narzędzia systemowe i Monitor systemu
  Przejrzyj konfigurację startową systemu Windows i z łatwością wyłącz aplikacje, które obniżają wydajność komputera lub wydłużają jego czas rozruchu. Dodatkowo, Monitor systemu wyświetla informacje dotyczące wszystkich uruchomionych procesów, dzięki czemu możesz decydować o ich poziomie zaufania i bezpieczeństwie plików.
 • Konsola administracji zdalnej AVG
  Daje pełną kontrolę nad instalacją, wdrożeniem i zarządzaniem Twoją siecią, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Zapewnia integrację z usługą Active Directory (pełna widoczność sieci), okna przeglądu stacji roboczych, konfigurowalne komunikaty i administracyjny widget pulpitu, który natychmiastowo informuje o wszelkich problemach.


Zapraszamy do współpracy!
Zespół MULTIRES.
Copyright by multires.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.