KONTAKT Z NAMI +48 533 133 600

Bezpieczeństwo

Firewalle i Unified Threat Management (UTM), Antywirusy, Storage i Archiwizacja.

Szkolenia

Szkolenia dla specjalistów IT oraz dla osób chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Doradztwo

Profesjonalne doradztwo oraz wdrożenia rozwiązań serwerowych Microsoft Windows Server oraz Linux Server (Ubuntu, Debian, CentOS).

Menu strony
Partnerzy


Validacja

Valid XHTML 1.0 Transitional

Arkeia Network Backup

Wszechstronny backup

Arkeia Network Backup umożliwia bezpieczny backup danych w sieciach firmowych. Rozwiązanie może tworzyć backup otwartych plików, działających serwerów i aplikacji, otwartych baz danych i środowisk wirtualnych. Pozwala na realne oszczędności dzięki najefektywniejszej na rynku, opatentowanej technologii progresywnej deduplikacji. Arkeia Network Backup dostępna jest jako oprogramowanie, rozwiązanie sprzętowe lub maszyna wirtualna. Dzięki modułowej budowie zapewnia doskonałą skalowalność, spełniając oczekiwania zarówno małych, jak i dużych firm.

Arkeia Network Backup kluczowe technologie:

 • Elastyczność dzięki wsparciu dwustu sześćdziesięciu różnych platform,
 • Backup działających aplikacji i serwerów,
 • Realne oszczędności dzięki opatentowanej progresywnej deduplikacji,
 • Pewny backup tak dla małej, jak i dużej organizacji,
 • Wsparcie dla różnych strategii backupu – na dysk, taśmy i do chmury,
 • Trzy rozwiązania backupowe:
  • Wersja programowa (Arkeia Software Appliance),

   Backup serwer Arkeii w wersji programowej działa na ponad 220 platformach, włączając w to praktycznie wszystkie platformy Linux i Windows, jak również AIX, BSD, HP-UX, Irix, Macintosh, Netware i Solaris. Jest to rozwiązanie zapewniające maksymalną funkcjonalność zarówno dużym firmom z rozbudowanym środowiskiem sieciowym, jak i małym przedsiębiorstwom potrzebującym prostego i niezawodnego backup.

  • Wersja sprzętowa(Arkeia Physical Appliance),

   Podmioty nie posiadające ciągłego dostępu do specjalistów IT wybierają rozwiązanie sprzętowe, charakteryzujące się łatwością instalacji, konfiguracji i działania. Ta wersja backupu serwera łączy oprogramowanie Arkeii ze specjalnie skonfigurowanym systemem operacyjnym i architekturą sprzętową dla optymalnego działania.W ofercie znajduje się wiele rodzajów urządzeń z wewnętrznymi dyskami o pojemności od 1TB wzwyż, działającymi w systemie RAID (1 lub 6) oraz możliwością podłączenia dodatkowej pamięci zewnętrznej przez eSATA, SCSI, SAS i światłowód. Dzięki szyfrowaniu SSL i zamknięciu wszystkich nienadzorowanych portów, urządzenia Arkeii są w pełni bezpieczne. Istnieje możliwość wpięcia rozwiązania sprzętowego w szafę rack, bądź postawienia go na stole.

  • Wersja wirtualna (Arkeia Virtual Appliance)

   Administratorzy zwirtualizowanych środowisk sieciowych mają możliwość instalacji Arkeia Network Backup w postaci obrazu maszyny wirtualnej. Przyspiesza to wdrożenia i pozwala w pełni wykorzystać korzyści płynące z dzielenia zasobów w środowisku wirtualnym. Arkeia Virtual Appliance jest dostępna dla środowiska Microsoft Hyper-V i VMware vSphere/ESX . Dzięki rozwiązaniu wirtualnemu administratorzy mają możliwość szybkiej instalacji i uniknięcia kosztów związanych z zakupem nowego hardware'u.

Arkeia Network Backup

Serwer backupu w postaci oprogramowania, rozwiązania sprzętowego lub maszyny wirtualnej łączy się z backupowanymi serwerami i stacjami roboczymi przez dedykowane agenty backupu. Dane przesyłane są do serwera backupu, który zapisuje je na dysku, taśmie lub w chmurze. Cała infrastruktura zarządzana jest w prosty sposób - poprzez przeglądarkę internetową zainstalowaną na komputerze administratora.

Zobacz jak działa Arkeia Network BackupArkeia Network Backup

więcej na stronie producenta
Zapraszamy do współpracy!
Zespół MULTIRES.
Copyright by multires.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.