KONTAKT Z NAMI +48 533 133 600

Bezpieczeństwo

Firewalle i Unified Threat Management (UTM), Antywirusy, Storage i Archiwizacja.

Szkolenia

Szkolenia dla specjalistów IT oraz dla osób chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Doradztwo

Profesjonalne doradztwo oraz wdrożenia rozwiązań serwerowych Microsoft Windows Server oraz Linux Server (Ubuntu, Debian, CentOS).

Menu strony
Partnerzy


Validacja

Valid XHTML 1.0 Transitional

ESET Mail Security for MS Exchange Server

Uwolnij swoją sieć od zagrożeń

Antywirus i antyspam

ESET Mail Security for MS Exchange Server eliminuje wszelkie zagrożenia rozsyłane za pomocą poczty elektronicznej jak i niechciane maile (SPAM). Szkodliwe treści są wychwytywane przez filtr już na poziomie serwera – jeszcze zanim zdążą wyrządzić jakiekolwiek szkody w Twojej sieci.

ESET Mail Security

Główne zalety

Zaawansowana technologia filtrowania– Nasz uznany na rynku silnik skanujący ThreatSense® zapewnia maksymalną ochronę poczty elektronicznej w Twojej firmie.

Brak obciążeń– Skanowanie i bieżące działanie programu zostały zoptymalizowane, dzięki czemu zadania serwera mają do dyspozycji więcej mocy obliczeniowej.

Zdalna administracja – Skorzystaj z konsoli ESET Remote Administrator do zarządzania stacjami roboczymi, zwiększając maksymalnie cenne zasoby informatyczne Twojej sieci.

Kompleksowa ochrona serwera Rozwiązanie ESET Mail Security oferuje wszystkie narzędzia i funkcje, które umożliwiają ochronę antywirusową i antyspamową.

Główne funkcje

Antywirus – Zatrzymuje już zidentyfikowane i nowe wirusy i nie pozwala im przeniknąć do Twojej sieci za pośrednictwem poczty e-mail.

Antyspam – Wychwytuje niechciane wiadomości e-mail, spam, phishing i inne próby oszustwa.

Konfigurowalne reguły – W oparciu o polityki bezpieczeństwa obowiązujące w Twojej firmie możesz ustawić konkretne reguły, według których będzie się później odbywało skanowanie poczty elektronicznej. Reguły te określą, które wiadomości zostaną przeniesione do kwarantanny.

Kwarantanna – Możesz zwiększyć skuteczność działania antyspamu, określając, że wszystkie zagrożenia będą od razu usuwane. Możesz też je po prostu izolować, zachowując możliwość późniejszego ich przywrócenia.

Współpraca z ESET Remote Administrator – konsola do centralnej administracji sprawia, że zarządzanie kwestiami bezpieczeństwa nawet w dużej sieci staje się niezwykle proste.

SysInspector i SysRescue – Możliwości diagnostyczne SysInspector oraz narzędzie do przywracania systemu SysRescue pomagają zadbać o bezpieczeństwo Twojego serwera.

Monitorowanie wydajności – Logi plików dostarczają szczegółowych informacji na temat wydajności systemu. Informacje te można później wykorzystać do usprawnienia pracy serwera.

ESET Mail Security Screen

ESET Remote Administrator

ESET Remote Administrator umożliwia zarządzanie produktami firmy ESET z poziomu konsoli administracyjnej, dostępnej w języku polskim. Daje to swobodę konfiguracji oraz pełną kontrolę nad zainstalowanymi aplikacjami ESET bez względu na platformę systemową czy fizyczną lokalizację chronionego komputera.

W ramach Remote Administrator możesz też używać takich funkcji jak Menadżer Powiadomień oraz Zdalna Instalacja, co pozwala na zastosowanie konsekwentnej, spójnej polityki bezpieczeństwa w całej sieci. Elastyczna architektura programu odpowiada również wymaganiom zarządzania rozproszonego.

Dzięki konsoli możesz wprowadzać dowolne polityki i reguły bezpieczeństwa, monitorować wykryte zagrożenia i zarządzać wszystkim komputerami zdalnie z dowolnego komputera w Twojej sieci. ESET Remote Administrator sprawia, że zarządzanie bezpieczeństwem w sieci firmowej jest banalnie proste. Jednocześnie małe aktualizacje bazy sygnatur wirusów nie obciążają ruchu sieciowego. ESET eliminuje problemy z zarządzaniem ochroną stacji roboczych i serwerów, co pozwala zaoszczędzić Twój cenny czas.Zapraszamy do współpracy!
Zespół MULTIRES.
Copyright by multires.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.