KONTAKT Z NAMI +48 533 133 600

Bezpieczeństwo

Firewalle i Unified Threat Management (UTM), Antywirusy, Storage i Archiwizacja.

Szkolenia

Szkolenia dla specjalistów IT oraz dla osób chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Doradztwo

Profesjonalne doradztwo oraz wdrożenia rozwiązań serwerowych Microsoft Windows Server oraz Linux Server (Ubuntu, Debian, CentOS).

Menu strony
Partnerzy


Validacja

Valid XHTML 1.0 Transitional

F-Secure Anti-Virus for Microsoft Exchange

F-Secure Anti-Virus for Microsoft Exchange

Ochrona serwera pocztowego Microsoft Exchange

F-Secure Anti-Virus™ for Microsoft Exchange, łączący kompleksową ochronę ze skutecznym zarządzaniem centralnym, to idealne rozwiązanie zarówno dla małych,jak i większych przedsiębiorstw.

Dzisiejsze wyzwania

Oprogramowanie Microsoft Exchange i Outlook jest celem wielu spośród nowych, szybko rozprzestrzeniających się niszczycielskich wirusów, co sprawia, że użytkownicy Microsoft Exchange powinni szczególnie zadbać o ochronę swoich sieci.


Rozwiązanie

F-Secure Anti-Virus™ for Microsoft Exchange, łączący kompleksową ochronę ze skutecznym zarządzaniem centralnym, to idealne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i większych przedsiębiorstw. F- Secure® Anti- Virus™ for Microsoft Exchange chroni użytkowników MicrosoftExchange 2010/2007/2003 przed wirusami, robakami, trojanami, oprogramowaniem szpiegującym i reklamowym oraz innymi zagrożeniami bezpieczeństwa. Produkt skanuje pocztę przychodzącą i wychodzącą oraz załączniki, jak również pocztę wewnętrzną. Sprawdza ponadto dokumenty i notatki przesyłane do folderów publicznych Exchange.Ochrona jest przejrzysta i nieustannie aktywna, ponieważ skanowanie odbywa się w czasie rzeczywistym. Dodatkowo rozwiązanie oferuje opcję filtrowania spamu i zawartości załączników.

F- Secure® Anti- Virus™ for Microsoft Exchange zawiera moduł F- Secure® Spam Control™,zapewniający użytkownikom ochronę przed spamem i niepożądaną treścią. Rozwiązanie to oferuje czołową w branży wykrywalność spamu (ponad 97%) przy niskim współczynniku błędnej klasyfikacji spamu (1 na 1,5 miliona wiadomości). Pozwala to zwiększyć produktywność, zaoszczędzić przepustowość sieci i zmniejszyć ryzyko niezgodności z obowiązującymi przepisami prawnymi.

F- Secure® Spam Control™ wykrywa i filtruje spam z poczty firmowej za pomocą zaawansowanego systemu analizy i kategoryzowania treści i ruchu sieciowego w oparciu o wzorce. Produkt oferuje ochronę w czasie rzeczywistym przed wszelkiego rodzaju spamem, niezależnie od jego treści, formatu czy języka. Rozwiązanie zapewnia natychmiastową ochronę przed nowymi technikami i epidemiami spamu. Wysokie wskaźniki wykrywania i poprawność wskazań udaje się zachować dzięki globalnej analizie ruchu i skanowaniu poczty e-mail za pomocą wielu mechanizmów filtrujących.

Połączenie prostej obsługi z zaawansowaną funkcjonalnością

Prosty webowy interfejs użytkownika pozwala na bezproblemową instalację i administrację produktu dla małych i średnich przedsiębiorstw. W przypadku gdy na tym samym serwerze zainstalowano zarówno F- Secure® Anti-Virus™ for Windows Servers, jak i F- Secure® Anti-Virus™ for Microsoft Exchange, tymi dwoma produktami można zarządzać z poziomu jednego webowego interfejsu użytkownika. Zaawansowani użytkownicy i duże przedsiębiorstwa skorzystają również z efektywnego centralnego zarządzania za pomocą F-Secure Policy Manager.

Nagradzane oprogramowanie antywirusowe

F-Secure® Anti-Virus™ for Microsoft Exchange zapewnia skuteczną, opartą na sygnaturach ochronę przed wirusami, robakami i trojanami. Bazy definicji wirusów są aktualizowane w prosty i automatyczny sposób kilka razy dziennie.Produkt chroni również przed nowym, nieznanym złośliwym oprogramowaniem,dzięki proaktywnym technologiom identyfikowania i eliminowania najnowszych nieznanych zagrożeń.

Kilka opcji skanowania

Produkt skanuje zarówno wiadomości przychodzące, jak i wychodzące. Pozwala również na ręczne, zaplanowane lub przeprowadzane w czasie rzeczywistym skanowanie skrzynek pocztowych i folderów publicznych.

Zaawansowane filtrowanie wiadomości

Po włączeniu funkcji filtrowania wiadomości e-mail sieć jest chroniona przed szybko się rozprzestrzeniającymi wirusami, robakami i trojanami. Filtrowanie może się odbywać według typów i nazw wiadomości.

Automatyczne filtrowanie spamu

F- Secure® Spam Control™ for Microsoft Exchange wykrywa spam w poczcie firmowej, a następnie usuwa go w prosty i automatyczny sposób.

Obsługa zaufanych nadawców i odbiorców

Administrator systemu może wykluczyć adresy e-mail określonych nadawców i odbiorców z ochrony i filtrowania treści. Można w ten sposób wykluczyć na przykład dedykowany adres e-mail przeznaczony do celów archiwizacyjnych.

Centralne zarządzanie wszystkimi obszarami sieci

Dzięki F-Secure® Policy Manager™ administrator systemu może zarządzać bezpieczeństwem komputerów, serwerów i bram za pomocą jednej konsoli. Centralny serwer zasad ułatwia również jednoczesne zarządzanie kilkoma serwerami Exchange w dużej sieci.Zapraszamy do współpracy!
Zespół MULTIRES.
Copyright by multires.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.