KONTAKT Z NAMI +48 533 133 600

Bezpieczeństwo

Firewalle i Unified Threat Management (UTM), Antywirusy, Storage i Archiwizacja.

Szkolenia

Szkolenia dla specjalistów IT oraz dla osób chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Doradztwo

Profesjonalne doradztwo oraz wdrożenia rozwiązań serwerowych Microsoft Windows Server oraz Linux Server (Ubuntu, Debian, CentOS).

Menu strony
Partnerzy


Validacja

Valid XHTML 1.0 Transitional

Jablotron 100

Jablotron100

Nowy system alarmowy z inowacyjnym podejściem do sterowania

Dzieci są dla nas źródłem radości i inspiracji, dlatego troszczymy się tak bardzo o ten skarb. Miejsce, w którym mieszkają powinno być szczególnie dobrze chronione.

System alarmowy firmy Jablotron w pełni dostosowuje się do Twoich wymagań. Miej oko na wszystko, co dzieje się w Twoim otoczeniu. Kiedy przebywasz w domu,alarm ochroni twoich najbliższych. W przypadku, gdy dziecko zbliży się do basenu bez opieki, zostaniesz o tym powiadomiony. Kiedy wszyscy domownicy będą poza domem, chroniona będzie cała posesja.

Korzyści

 • Łatwa obsługa. Idea zaczerpnięta z systemu świateł drogowych.Zielone oznacza system rozbrojony, czerwone oznacza system uzbrojony.
 • Można go dostosować do wszystkich wymagań związanych z zaawansowaną ochroną domu.
 • Zastosowane czujniki chronią dom o każdej porze.
 • System poinformuje cię, o której godzinie dzieci wracają do domu.
 • Inteligentnie steruje ogrzewaniem, na podstawie poleceń wysyłanych z telefonu komórkowego lub Internetu.

7 zalet dobrego alarmu

 • ŁATWY
  Dzięki rewolucyjnemu systemowi sterowania JA-100, to pierwszy alarm, który zrozumiesz od razu. Już teraz zapomnij o strachu, że coś jest zbyt skąplikowane. Wybierz rozwiązanie zaprojektowane, by służyć ludziom!
 • SUBTELNY
  Wygląd każdego pojedynczego elementu został opracowany przy współpracy z najlepszymi europejskimi projektantami. Dzięki temu urządzenia te potrafi ą w pełni połączyć się z harmonią i pięknem każdego pomieszczenia.
 • PRZYJAZNY
  Twój Dom pozostanie nienaruszony,a dodatkowo możesz zaoszczędzić na kosztach przewodowej instalacji. Sorzystaj z wyjątkowej bezprzewodowej technologii Jablotron.
 • FUNKCJONALNY
  JA-100 wykryje włamanie, ale również wyciek wody, gazu, czy pożar. Dodatkowo inteligentnie steruje ogrzewaniem i otwiera bramę, witając Cię w domu. To połączenie technologii ze sztuką!
 • DOSTĘPNY
  Możesz połączyć się zdalnie z JA-100 poprzez internet ze swojego komputera lub telefonu. Obsługuj swój system, załączaj urządzenia w domu, sprawdzaj, co się dzieje bez żadnego limitu.
 • WSZECHSTRONNY
  JA-100 może być instalowany w mieszkaniach, biurach, domach, domkach letniskowych, a także lokalach produkcyjnych i dużych obiektach handlowych. Możesz zaplanować wielkość systemu, jaką tylko chcesz.
 • BEZPIECZNY
  Wysoka jakość wymaga profesjonalnej instalacji, szybkiego powiadomienia o zdarzeniu alarmowym oraz natychmiastowej reakcji. Wszystko to, daje JA-100.
Jablotron100_Zalety

Pliki do pobrania:

Katalog produktów

Ulotka

 

Jablotron

więcej na stronie producenta

 


Zapraszamy do współpracy!
Zespół MULTIRES.
Copyright by multires.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.